canan
30 آذر 1401 - 10:54

هشدار تعطیلی به واحدهای صنفی متخلف کرمانشاه در شب یلدا

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: واحدهای صنفی که تکرار تخلف داشته باشند دیگر به جزای نقدی اکتفا نخواهد شد؛ تعطیل خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، قهرمان شاهی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تشدید نظارت‌ها از بازار در شب یلدا، اظهار کرد: تعزیرات حکومتی مرجع رسیدگی به تخلفات است.

وی ادامه داد: طرح نظارتی در خصوص شب یلدا در حوزه اقلام مورد نیاز این ایام از ۱۵ آذرماه شروع شده و مراجع نظارتی همچون اتاق اصناف، سازمان جهاد کشاورزی، سازمان صنعت معدن و تجارت در سطح بازار در حال بازرسی هستند و تعزیرات هم با اعزام روسای شعب در قالب گشت‌های مشترک با این سازمان‌ها همکاری دارد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه یادآور شد: واحدهای صنفی که تکرار تخلف داشته باشند دیگر به جزای نقدی اکتفا نخواهد شد، تعطیل خواهند شد.

وی با هشدار به واحدهای متخلف، گفت: اگر در حوزه کالاهای مایحتاج مردم و شب یلدا(میوه، خشکبار، شیرینی) گرانفروشی، کم‌فروشی و... داشته باشند علاوه بر جزای نقدی تعطیلی واحد صنفی و نصب بنر درب واحد صنفی انجام خواهد شد.

شاهی گفت: مردم می‌توانند گزارشات و شکایات خود را با سامانه ۱۲۴ سازمان صمت، سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۱۲۵ و تلفن ۱۲۵ تعزیرات در میان بگذارند تا بلافاصله تیم مشترک بازرسی اعزام شود.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 924275